fbpx

Speciali šiltinimo premium poliuretano putomis kaina – tik nuo 67 €/m3. 

Specialus pasiūlymas galioja ribotą laiką arba tol kol turėsime medžiagų senomis kainomis.

SUMAŽINKITE ŠILDYMO SĄSKAITAS

SAUGOKITE SAVO SVEIKATĄ

IZOLIUOKITE IŠORĖS GARSUS

ILGAAMŽIŠKA TECHNOLOGIJA

STOGO ŠILTINIMAS

Nesandarus stogas yra viena iš priežasčių, kodėl pastatas praranda šiluma. Tam, kad sutaupytumėte finansinių išlaidų šildymui bei gyventumėte šiltuose ir jaukiuose namuose, rekomenduojame rinktis stogo šiltinimo poliuretano putomis paslaugą.

img_1340
img_9693_cr

SIENŲ ŠILTINIMAS

Nesandarios ir blogai apšiltintos sienos sukelia nemalonumų gyvenamosios, pramoninės, administracinės, komercinės, ūkinės bei kitos paskirties pastatams. Kai pro nesandarias sienas veržiasi šaltas oras bei stiprus vėjas, pilnai izoliuojanti medžiaga – poliuretano putos tampa geriausiu problemos sprendimo būdu.

PERDANGOS IR LUBŲ ŠILTINIMAS

Kadangi šiltas oras juda į viršų, lubose esant nesandarioms vietoms, šiluma yra prarandama. Tam, kad pastatas nuolatos išlaikytų šilumą, yra svarbus tinkamas lubų bei perdangų apšiltinimas. Poliuretano putos suteikia komfortą ir šilumą, todėl namus ar bet kokius kitus pastatus rekomenduojama šiltinti poliuretano putomis.

stogo-siltinimas-termosnaige-37-v3

Kas mes tokie?

Turėdami daugiau nei 5-ių metų patirtį rinkoje, savo klientams teikiame efektyvias ir kokybiškas šiltinimo paslaugas, naudojant poliuretano putas. Poliuretano putos skirtos statomų, pastatytų ar renovuojamų pastatų sandariam sienų, lubų, stogų, grindų, pertvarų šiltinimui. Tvarūs ir ilgalaikiai sprendimai, naudojamos aukštos kokybės poliuretano putos užtikrina komfortą, energetinį efektyvumą bei pateisina klientų poreikius.

Kontaktai

UAB „Ecospray“
Įmonės kodas: 305513942
Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114, Vilnius

Dirbame: I – V 08:00-20:00
Telefonas: +37060827798
El. paštas: info@ecospray.lt

Call Now ButtonSkambinti dabar